Minust

Juba lapsena leidsin end unistamas ja tegutsemas läbi kätetöö, et rakendada oma kujutlusvõimeid reaalsusesse, luues maailma enda ümber ilusamaks.

Tänu sellele hingesoovile läksin õppima Kergetööstuse Tehnikumi. Sellel perioodil sai enamus asju endale ise selga õmmeldud:) Oi see oli nii põnev ja inspireeriv aeg. Seega olen suurema osa elust töötanud kergetööstuse valdkonnas.

Mulle on alati meeldinud, et saan oma kätega luua midagi erilist ja kaunist ning rõõmustada läbi selle teisi inimesi. Oma tehtud asjad on alati personaalsed ja kannavad endas erilist väge. Olen ka proovitud joonistamist, kudumist, heegeldamist,  kus olen samuti palju kogemusi saanud.

Mäelatan kuidas lapsena meeldis mulle aasadel jalutada ning seal erivärvilisi lilli korjata. Suur rõõm oli nendest  pärgi punuda ja tunnetada kuidas värvid omavahel sobivad. Loodusest saadud materjali kasutamine on alati mind võlunud ning pakkunud palju inspiratsiooni.

Nagu paljud emad on hakanud lapse kõrvalt oma loomingut realiseerima ja läbi selle vaheldust otsima, nii ka mina. Käisin paaril makramee koolitusel ja seal sain äratundmise, et see on just mulle. Netist leiab hulgaliselt õpetusi ja nii ma neid uurisin ning katsetasin. Vahel lihtsat pusisin nii kaua, kuni saavutasin soovitud tulemuse 🙂

Makramee teekonnale jäin aastal 2020a. Sellega seoses  avastasin, et siin saan kasutada nii tükikest loodust, kui ka oma käteosavust. See imeline kooslus paneb silmad särama. Mulle meeldib vaadata kuidas töö punumise käigus valmib. See tekitab sellise mõnusa ja hea rahulolu tunde.

Kuna makramees on tohutult palju võimalusi, siis tundus see mulle lausa imeline maailm.

Loodan, et leiad siit midagi erilist ja iskipärast, mis kõnetab just Sind!

Ole hoitud!

 

Loe minu kohta veel siit:

http://mtr.cool/ftqladyadj

Julge olla sina ise...

Ei ole oluline, kes sa oled. Pole vahet, mida sa teinud oled. Ei ole oluline, kust sa tulnud oled. Sa saad alati muutuda, et saada paremaks versiooniks Sinust endast.

Shopping Cart